Projekty – Reference

Po nějaké době co se ve WordPressu snažím orientovat se mi podařilo rozjet pár projektů. Jeden je můj vlastní (Agregátor blogů) a ostatní jsou dělané na zakázku někoho jiného. Pokud by se Vám moje práce líbila, plánujete postavit svůj web na systému WordPress a neznáte nikoho vhodného, pak se na mě neváhejte obrátit a já Vám pomohu. -Kontakt-

Agregátor Blogů

www / podrobnosti
Agregátor blogů je můj malý vlastní projekt, který funguje spíše jako moje osobní RSS čtečka. Soustřeďuje blogy, které rád čtu. Nic víc v tom není. Je postaven na šabloně Accumulo, kterou jsem počeštil a získal zdarma právě za předaný překlad autorovi.

Betyna.eu

www / podrobnosti
Tyto stránky byly vytvořeny pro mojí známou, která vyrábí a prodává mikiny a trička (kromě jiného). Bohužel se to táhne a stránky nejsou dodělány. Ale i tak už mě stály spoustu práce, takže zde uvádím i když konečný vzhled bude, snad někdy, zcela jiný.

Kytarové tabulatury od Brousitche

www / podrobnosti
Kytarové tabulatury jsou mým prvním placeným projektem. Jednalo se o celkem jednoduchou úpravu šablony s tvorbou headeru a tříděním a vyhledáváním. Zajímavá práce

Pod Dubňansků Horů – Vinařství Zemský

www / podrobnosti
Pana Zemského jsem potkal při mé krátké dovolené v Dubňanech. Pozval mne a mojí ženu do sklípku, vypili jsme tam spoustu dobrého vína za které nic nechtěl. Slovo dalo slovo a tak jsem mu odměnou vytvořil nové webové stránky. Jsou postavené na šabloně Photocrati.

Malíři v Jihlavě

www / podrobnosti
Tento projekt na mě přehodil z důvodů asi vytíženosti Ajvngou. Jedná se o stránky pro jeho bratra, který má s otcem malířskou firmu. Šablona Photocrati. Jednoduché stránky. Nejsou doplněny o texty a zatím nevypadají podle představ, ale moje práce na tom už skončila, takže to sem patří určitě.

Operation 7 Free MMOFPS

www / podrobnosti
Tento web jsem si vymyslel sám. Jedná se o fan stránky Free MMOFPS gamesy Operation 7. Postaveno na free šabloně Esedra a na free hostingu u Endory. Houby návštěvnost, ale nic podobného nebylo a ta hra mě baví. Myslím, že může být časem fakt lepší než konkurenti.

Deník Včelaře

www / podrobnosti
Začali jsme se ženou včelařit a chtěli by jsme to rozšířit tak aby to ženu uživilo, proto jsem si založil deník včelaře, kde bych chtěl psát od začátku vše co nás potkalo jak právě na začátku, tak v průběhu. Doufám, že se nám bude dařit. Po všem hovno, po včelách med.