Google přepočítával PR, stejně jako Seznam svůj SRank

18.7.2011

Web

Tak jsem se pouze chvíli těšil z PageRanku 3. Pan Google se rozhodl, že mě zkrouhne, stejně jako spoustu jiných webů. Údajně se jedná o penalizace. Jaké penalizace nevím, ale myslím, že se to bude co nevidět řešit, tak se to snad dozvíme.

Zase spousta práce přede mnou. Snaha vyškrábat se na PR3 mě trvala cca rok. Asi marná snaha. Protože, pokud už mi jednou PR3 přidělili, tak snaha dozvědět za co mám penalizace jen nad moje možnosti.

Vem to čert, jediné co mě teda fakt sere je to, že musím přepsat PR u blogů na agregatorblogu.cz A to zase bude chvíli trvat. Zajímavé je, že u agregátoru mi PR2 zůstalo.

Stejně jako Google, tak Seznam přehodnocoval Srank. Tam jsem taky klesl, asi mají stejné priority. Rád bych je znal, tak pokud budete něco vědět, tak to dejte do komentářů.

,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

5 Odpovědí k “Google přepočítával PR, stejně jako Seznam svůj SRank”

 1. SMO Píše:

  To je divný, že ti to takhle snížili. :-O Zůstal jsem na Google PR 4, který mám myslím asi rok. Seznam PR mi klesl myslím ze 6 na 4.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

  Sborez Odpověď:

  JJ, hned jsem to všechno čekoval kvůli informacím na AB, nejvíc padnul Blog Davida Bešky. Z PR4 na PR1, mazec. Některým to zůstalo. Ajvn taky padnul zpět na PR3. Nevím co v tom je. Zkouším hledat, zatím jen zmínka na http://404m.com/2011/07/18/prepocet-ranku/

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

  SMO Odpověď:

  Tak to je přísný. Strejda Google se asi naštval a změnil algoritmus výpočtu PR. :-O

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 2. Krabath Píše:

  Já mám PR 2 a pořád ho mám 2. Seznam mi předčasem, když to znova přepočítávali spadl ze 6 na 4.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

  Sborez Odpověď:

  JJ, koukal jsem. Jak říkám jsou to penalizace za nějaké neplechy. Jseš hodnej.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.