Jsem součástí Piercovy reality!!

27.2.2011

Recenze, Web

A víte co? Jsem za to rád.

Za ten necelý rok, co bloguji jsem si udělal určitý okruh lidí, které pravidelně navštěvuji. Bohudík se moje návštěvy u nich projeví pouze navýšením počtu přístupů v Toplistu. Bohudík pro ně. Už jsem přečetl spoustu super článků a taky spoustu opravdových kravin. Ale to co rozjel na svém blogu MrPierc jsem ještě za ten rok neviděl. Nevím co ho k tomuto kroku vedlo, nebylo o čem psát, nebo prostě měl pouze chuť napsat něco šíleného. Rozhodně se mu to povedlo.

Internet a blogováni si jede svou vlastní cestou. Krásné je, že se k této pouti dokáže kdokoliv připojit v jakýkoliv čas a vlastně nic nepropásne. Tak jak jsem do tohoto vlaku naskočil minulý rok já, tak je možné aby přistoupil v podstatě kdokoliv a je schopen se do dění ihned zapojit. Je pravda, že by člověk měl mít s ostatními cestujícími v tom daném kupé něco společného. Já nastoupil do správného kupéčka a blogy, které pravidelně pročítám jsou dostatečně šílené aby mě udržely v koncentraci až do konce článku, nebo jsou dostatečně odborné (dostatečně berte s rezervou, vzhledem k mé úrovni znalostí) a já se z nich něco naučím. MrPierc patří mezi ty první. Naprosto šílený blog.

Ne, nebyl od začátku. Povětšinou se tam objevovalo kvantum recenzí na filmy a teaserů. Až do 6. února, kdy světlo světa spatřil první díl historicky první blogerské reality show. První příběh z doufám dlouhé ságy „Piercova realita“.  Trochu mě to připomělo začátek mé oblíbené knihy „Mládí v hajzlu“ –

„Jmenuju se Nick. Až budu jednou velkej a stanu se gangsterem, budu možná spíš známej pod jménem Nick Píchač. Našim to asi způsobí jistý rozpaky, ale když už dostaneš od svýho kmotra mafiánskou přezdívku, moc se nevyptáváš proč.“

Takhle začal Pierc –

„Pierc se jako každé ráno vzbudil s uschlou slinou u úst. Zdálo se mu o tom, že hrál ve hře a zasekl se mu samopal. Měl z toho špatný pocit, protože ve snu nikdy nechyboval. Sedl si na záchod a listoval snářem. Bylo to divné, ale ve snáři nikde nebylo heslo „zaseklý zásobník“. Hloupý snář !“

Sága „Piercova realita“ se vyznačuje tím, že se v příběhu objevují známé gravatary z Piercových komentů. Byl tam G_M, RC4, Krabath, Áda. V pátém díle jsem si virtuálně zahrál malou epizodní roli i já:

„Večer museli udělat válečnou poradu. Seznámil kamaráda s operací „Boženka“. Nakonec usoudili ( 26 piv a 10 vaječno-banánových koktejlů), že dva jsou málo. Pierc znal z okolí jeden gang, který mu dlužil službičku. Jmenovali se Sbor-ez. Znamenalo to zbor es, ale protože vůdce neuměl gramatiku … Poroučel jim jejich brutální vůdce Pavel Ka. Gang se zabýval hackováním porno stránek a kradením přístupových hesel k internetbankingu. Měli dobré jméno mezi podsvětím ( pokud to tak lze říci ).“

Nejsem Sibyla, takže nedokážu říct, jestli mě účinkování v této blogerské reality show proslaví, nebo definitivně zašlape do prach cest. Každopádně jsem rád součástí této úchylárny a díky možnosti ovlivnit další děj, mě tato hra baví a bude i nadále. Nadále budu den co den čekovat čtečku a těšit se na další z dílů Piercovy reality.

Tady najdete blog MrPierce a na něm zmíněnou realitu.

,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

5 Odpovědí k “Jsem součástí Piercovy reality!!”

 1. rc4 Píše:

  Gratulace jsou na místě :)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 2. Krabath Píše:

  Ahoj, taky jsem koukal, že jsem se objevil v Piercově „reality“ show. Jsem rád, že mě tam napsal. Každá role, byť epizodní je dobrá reklama. :) Moéžná se tam v nějakém díle pootkáme všici najednou. :)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 3. SMO Píše:

  A jak vlastně vznikla tvoje přezdívka Sborez? Gang se jménem „Sbor es“ se mi fakt libí. :-)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 4. Sborez Píše:

  No, patrně ani nechci aby jsme se tam sešli všichni najednou. Podle povahy příběhu by jsme patrně zažili společnou postelovou scénu, což je pro mě naprosto nepřijatelné :-)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 5. MrPierc Píše:

  Díky za podporu :-)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.