Plugin “Social Slider Pro” za krev

13.1.2011

Web, Wordpress

Na pár stránkách, které pravidelně navštěvuji jsem zaznamenal stejný plugin, který jsem si oblíbil i já. Jedná se o ten slider vlevo s ikonami mých sociálů. Jmenuje se Social Slider a ve verzi zadarmo nabízí pohodlnou možnost přidat si odkaz na kteroukoliv sociální síť.

Stojí za ním polský programátor Lukasz Wieczek. Verze „Pro“ nabízí rozšíření stávajícího pluginu o pár zajímavých utilitek. Nebudu se tady rozepisovat o pluginu samotném. Pouze vám přináším tip, jak toto rozšíření získat zadarmo.

Nečekejte ode mne link na stažení. Lukasz to má nějak ošetřené. Povoluje to pro každý web, který to  používá. Nevím jak, ale asi to jde. Teď plugin Social Slider Pro nabízí zadarmo dárcům krve. Za každou kopii kartičky s razítkem odběru vám prodlouží „placenou“ licenci na 3 měsíce. Takže pokud chodíte pravidelně, pak máte plugin celou dobu zdarma. Zachytil jsem toto info na jeho stránkách a po dotazu „Co že jako my češi, vždyť jsme všichni Slované“ nám udělil vyjímku a akce neplatí pouze pro Poláky, ale i pro Čechy. Já jdu v pondělí do Jihlavy a pustím si žilou. Ne kvůli pluginu, chodím pravidelně. Tuším, že to bude můj 15-tý odběr. Takže jak to udělám?

1. Daruji krev

2. Kopii kartičky zašlu na e-mail social-krew@wiecek.biz, do zprávy nezapomenu uvést adresu svého blogu.

3. A už si užívám verzi Pro

Jednoduché jak prkýnko. Třeba se vám to bude hodit.

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

5 Odpovědí k “Plugin “Social Slider Pro” za krev”

 1. SMO Píše:

  Musím se přiznat, plugin Social Sider jsem poprvé zahlédl zde a moc se mi zalíbil. Proto jsem ho musel hned mit. Dárce krve jsem také, takže až půjdu za nedlouho na odběr krve, udělám to přesně podle postupu jak píšeš. Díky za info.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 2. Krabath Píše:

  Ahoj, já ten plugin taky teď umístil na web. Bohužel dárce být nemůžu, mám nemoc (DNA). Mě se taky hned od začátku líbil, ale nevěděl jsem, že je to plugin. Takže děkuji.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 3. Vachi Píše:

  Nazdárek :) Tak jsem si všiml oblíbenosti pluginu a tak jsem ho přeložil do „češtiny“ pokud chceš tak ho vyzkoušej :) http://web-tutorials.g6.cz/2011/02/social-slider-5-3-3-cestina/
  (jo je to skrytá reklama :D)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

  Sborez Odpověď:

  JJ, díky, nastavení není složité, takže pro mě v AJ pohoda, ale určitě je spousta lidí, kterým to pomůže.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 4. Lawanna Píše:

  What’s up, I want to subscribe for this blog to obtain most up-to-date updates, so where can i do it please help.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.