Chuck Norris točí reklamu v česku – to mě teda po….

2.11.2010

Web, Zajímavosti

No to mě teda po…., Chuck Norris přijel oživit český reklamní trh a natočil reklamy pro T-mobile. Že by mu ten Walker nenesl tolik kolik dřív? Tomu nevěřím, protože Chuck Norris dokáže vydělat peníze i tam kde nikdy nebyly. No dost už toho velikášství o Chuckovi.

Je toho plný facebook, plný Twitter a všichni se tím baví. Já jsem se dneska s Bruslím řechtal jako kůň. Fakt mě to pobavilo. Je to po dlouhé době reklama, která mě pobavila. Samozřejmě mě to nepřinutí hned běžet do pobočky T-mobile a něco si přiobjednat. Kašlu jim na všechny ty dárky, ale kdo dokázal přesvědčit Chucka aby přijel do týhle malý země, o který neměl ani šajn, že existuje? Nebo spíš co?

No prachy přece. Já tobě a ty mně. Já ti Chucku nasolím spoustu peněz za to že se budeš obtěžovat až sem. Ty nám tady natočíš reklamu na vánoce. Zblblí češi budou objednávat služby jako pomatený (protože to prostě doporučil Chuck a díky rádiu Evropa2 jsou tady teď hlášky o Chuckovi velmi populární) a my na tom vyděláme majlant. Ale opravdu to tak bude? Jsme opravdu pořád tak hloupí? No nejsme Čaku, nejsme TýMobajle.

Dobrá reklama, to ano. Prestiž značky T-Mobile? Určitě poroste a jsem zvědavý koho si přivede O2. Možná právě Bruce Lee. Chtěl bych vidět jejich souboj na zamrzlém rybníce. Dost úvah. Tady ty reklamy máte, ať se pobavíte.

, ,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

5 Odpovědí k “Chuck Norris točí reklamu v česku – to mě teda po….”

 1. Ládín Píše:

  Hele tak ta první ujde, dávám jí dobrý (3). Jinak když jsem četl že bude mít T-mobile reklamu s Chuckem, tak mě ani ve snu nenapadlo že jich bude tolik a že budou tolik trapné! Ty ostatní stimulujou centra hnusu v mém mozku! Nicméně, dobrej důkaž že se dá koupit každej. Zajímalo by mě kolik dostal?

  Chuck Norris stihl sníst dort dříve než mu stačili říct, že je v něm striptérka!

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

  Sborez Odpověď:

  Určitě dostal dost, jinak by se velký mistr neobtěžoval.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 2. MrPierc Píše:

  Náhodou ta reklama s Bruce Lee = bruslí je povedená :-)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 3. Krabath Píše:

  Ahoj, podle mě už neví co natočit a jak oblbovat lidi. A je dost „tupců“ co si řeknou „jupí, Chuck tam je tak to musím mít“.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 4. Martin Píše:

  škoda že nezakomponoval i svůj kop z otočky .. To by T-Mobile vydělal víc než Cameron s Avatarem :)

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.