Nová multifunkční hala v Dolní Cerekvi

25.6.2010

Zajímavosti

Zdarec, tak už jí máme. Nová hala byla dnes, tedy 25.06.2010 slavnostně otevřena projevem starosty Zdenka Jirsy. Po dlouhodobém rozhodování se loni městys rozhodl, že starou halu, která byla už konstrukčně nevyhovující strhne a namísto toho postaví novou multifunkční halu, která bude sloužit především házenkářům, ale i ostatním dolnocerekvickým spolkům a nakonec i škole. Myslím dobrý nápad. Ve starý hale jsem si zahrál nejeden fotbálek a většinou s trochou štěstí jsem přišel domů bez úrazu. Vlhká podlaha, staré bednění kolem zdí, chlad. tak bych charakterizoval halu starou. Jak popsat halu novou? No prostě nádhera. Ideální přístup, ochozy, místa k sedění, rozměry, které by nám mohlo závidět nejedno velké město, povrch na kterým musí být radost běhat. To se v obci zase jednou něco povedlo. Jen pro srovnání jedna fotečka z dob, kdy naše stará hala ještě stála:

Už jen z obrázku je patrné k jakému rozšíření haly muselo dojít. Stará nevyhovovala parametrům pro zápasy házené a tak museli svoje domácí zápasy hrát v Třešti. Takže nájem, málo fanoušků atd. Teď když budou mít domácí masivní podporu, tak budeme doufat v postup :-)

Jakmile se k tomu dostanu, tak sem postnu organizační řád, kontaktní osoby a snad i rozvrh volných hodin.  Teď už jen malá ochutnávka foteček z útrob haly:

Tak záviďte a já už se těším až budu chodit zase na fotbálek. Zdarec

,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

Ještě se nikdo neopovážil komentovat tento článek. Buď první.

Máš na tohle názor? Vyjádři se.