Můj přítel Monk

20.4.2010

Film

Zdarec, tak další seriál, který se mi hodně líbil, bohužel líbil, páč už skončil je Můj přítel Monk. Jasně, zase vykopávka, začal se vysílat už v roce 2002 v USA. U nás ho dávali na Nově a před časem skončil. Nemohl jsem tomu věřit, protože najednou skončila jedna etapa. Příběh o detektivovi, který vlastně není detektiv, ale externí spolupracovník policie, který svým naprosto neopakovatelným způsobem dokáže vyřešit naprosto vše, kromě vraždy své vlastní manželky. Nakonec teda taky ano, ale dost zvláštním způsobem, protože ještě tři díly před koncem není naprosto poznat, že se nějaký konec blíží. Pak to vezme rychlý spád a řeknu upřímě, že na tak rychlý konec jsem nebyl připravený. Bylo mi líto, že už končí. Byl to přítel :-) Popravdě jsem se u tohohle seriálu pořádně nasmál. A musím říct, že asi nejvíc poručíku Disherovi, kterého ztvárnil Jason Gray-Stanford. Ten mě bavil asi nejvíc. Kapitán Stottlemeyer byl taky super. Scéna kdy Disher má zadarmo kolu a kapitán, který už nevydržel to věčný srkání mu jí propíchne propiskou je naprosto neohratelná. Škoda jen, že na Nově ani zmínka, že by třeba začali dávat Monka zase od první série. A na to jsou oni experti. Třeba takovej Komisař Rex je boží. I Horkýže Slíže pochybujou jestli je to vobec pes.

A ti už určitě viděli lecos. Můj osobní názor je ten, že Můj přítel Monk patří mezi nejlepší komediální detektivní seriály co jsem měl zatím možnost vidět. Osobitý humor a vůbec ten nápad stvořit detektiva s 312 fobiemi byl úžasný. Škoda že osmá série byla už asi skutečně poslední. Zdarec

,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

Ještě se nikdo neopovážil komentovat tento článek. Buď první.

Máš na tohle názor? Vyjádři se.