Běžecký víkend Srní-Mechov Mechovský dvorec

28.8.2012

Běhání, Sport

Prohlížíte si zrovna stránku s komentáři. Jestli se chcete vrátit ke článku, tak můžete právě tudy: “Běžecký víkend Srní-Mechov Mechovský dvorec”.

, ,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

3 Odpovědí k “Běžecký víkend Srní-Mechov Mechovský dvorec”

 1. Aleš Sankot Píše:

  No Sborez, přestaň s těma PR článkama, chválíš tady domácí kuchyni a já z tý fotky jasně vidím bramborový salát z kauflandu, ještě má formu toho kyblíku :-) Beztak jsi za to dostal ubytování zdarma 😉

  Měj se
  Aleš

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 2. silver price Píše:

  Na Modravě je nádherně. Všude je to poměrně blízko, letos jsme odtud sjezdili pěkný kus Šumavy. Ubytování v penzionu Pupík dopoučuji. Pokoje poměrně malé, ale dostačující. Restauracím jsme moc nedali, ale tu přímo u penzionu nedoporučuji. Klostermanova chata má pěknou vyhlídku, ale taky nic moc. Ceny dost vysoké, pivo pod míru a hlavní jídlo jim trvalo přes hodinu. Nakonec jsme se nejlépe najedli v hotelu Modrava na kraji obce. Ceny sice mírně vyšší, ale parádní porce a milá obsluha.Krásný je třeba výlet na kole na Březník, pak kousek zpět k Pramenům Vltavy, na Bučinu a Knížecí pláně, spadnout do Borové Lady, dojet k Chalupské Slati a buď podél Vltavy zpět na Kvildu a přes Filipovu Huť na modravu, nebo se dovézt na Kvildu cyklobusem stejnou cestou.Další pěkný výlet je na Poledník, Prášilské jezero a do Prášil. Odtud na jezero Laka a Hůrku (na Laku je to z Prášil pěkný výšlap). Zpět z Prášil na Modravu možné opět cyklobusem. Pokud se vám stane jako letos mě, že přijede narvaný, tak nezoufejte, zpět je to cca 25km a můžete jet podél Vchnicko Tetovického kanálu. Výše popsaná trasa má sice přes 80km a rozhodně to není rovina, ale stojí to za to.Pro ty kdo by hledali vilu pana Bakaly, tak je vpodstatě v kopci za Klostermanovou chatou, když se jede do kopce na Kvildu tak kousek za odbočkou je další a dostanete se tam. Jinak není odnikud vidět, protože okolo je les.Když si ráno přivstanete a stihnete první cyklobus do Železné rudy, tak se dá zvládnout pancíř, Čertovo a Černé jezero, Železná Ruda a ještě si odskočit do Německa na Velký Javor, to je opravdu zážitek, ale vezměte si na lanovku 10EUR na osobu.Pěší je pěkný výlet na tříjezerní slať, pak sejít k Vchynicko Tetovikému kanálu, dojít pod Antýgl, k Turnerově chatě a zpět ke kanálu a dojít až k rechlím a zpět na Modravu.Když vyjde počasí jako nám letos tak je to nádherná dovolená.

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

 3. Saja Píše:

  Tak na kole bych si to dal… Na nohou bych si je asi uřízl, aby mě tolik neboleli 😀

  Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

  [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.