Natočte film s Ridley Scottem a Youtube

12.7.2010

Film, Web

Zdarec, dneska mě na ČRo zaujala zpráva o tom, že každý smrtelník, který vlastní doma videokameru s alespoň průměrně slušným rozlišením může natočit film s Ridley Scottem. A je to strašně jednoduché. Uživatelům Youtube by v současné době měla přijít výzva, která podrobně vysvětluje projekt. Pokud Vám nic nepříjde, tak tady je stručný popis o co vlastně jde.

Jedná se o projekt Life in a day. Dne 24. července stačí natočit video z Vašeho života. V podstatě cokoliv co Vás napadne, východ slunce, cesta do práce, Vaše děti, výbuch sopky, smrt přítele, atomovou elektrárnu, prostě cokoliv a umístit na adresu www.youtube.com/lifeinaday. Poté už pouze čekat. Pokud budete mít štěstí, tak budete vybráni a Vaše video se objeví ve filmu, který bude režírovat Kevin MacDonald a Ridley Scot ho bude produkovat. No není to super?

Jako třešnička na dortu bude pozvánka včetně letenky na uvedení dokumentu na americkém festivalu Sundance pro vybraných 20 z nás.

Já budu 24. července na dovolené s Ajvngou, takže dva konkurenti Vám vypadli. Pokud ovšem nevymyslíme způsob, jak se tu sobotu dostat k netu. Takže Vám přeji hodně štěstí a zde je malá upoutávka, takový trailler, jak to asi bude vypadat:

Pokud se na to juknete na Youtube.com, tak to máte i s titulkama :-)

Tak zdarec a ještě jednou hodně štěstí :-)

,

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

Odebírej novinky

Pokud chceš vědět o novinkách, tak se přihlas k odběru.

Ještě se nikdo neopovážil komentovat tento článek. Buď první.

Máš na tohle názor? Vyjádři se.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat