Novinky.cz a odkazy v článcích

9.7.2010

Web, Zajímavosti

Zdarec, tak určitě nejsem jediný a určitě jsem na to nepřišel první, ale je to super, tak o tom píšu. Nejsem příznivcem jakékoliv reklamy na netu. Byla spousta portálů kam jsem chodil moc rád kvůli tomu, že tam nebyla reklama. Něco co mě nutilo kliknout. Už z podstaty věci. To že za můj klik dostane zaplaceno pět společností, které zprostředkují možnost být na té dané stránce v headu. To je mazec. Pětník za každý klik? Zprominutím Nasrat. To ne. Takže když se na idnes.cz objevily podtržené slova, která by mi mohla pomoct s orientací v článku a já na to slovo kliknul, jaké bylo moje překvapení, když se pod slovem dovolená objevila nabídka Firo Tour na skvěle strávenou dovolenou v Bangladéši. To mě fakt nebavilo. A co víc, po chvíli se objevilo to, že jsem nemusel ani kliknout, ale nějaká společnost IT Trading rozjela nějaký projekt a mě se pouze po najetí myší nad slovo hned zobrazila reklama. Humus. Na ty časy už jsem zapomněl.

Jaké překvapení pro mě bylo, když jsem na serveru Novinky.cz zkusil najet na podtržené slovo ústava u jednoho článku. Zajímalo mě co za reklamu se pod tímto slovem skrývá. Nejenom, že se nic nezobrazilo, ale po kliknutí na odkaz mě čekalo překvapení ve formě vysvětlení, co že je ta ústava. Jsem rád, že konečně někoho napadlo dát věci do souvislosti.

Proto chválím Novinky.cz a doporučuji klikat na všechny odkazy v jejich článcích protože se dozvíte spoustu nových věcí. Zdarec.

Něco o autorovi článku

Jsem člověk, který má rád svojí rodinu, jídlo, dobré víno a dobré lidi. Píšu tento blog pro potěchu svojí a snad i těch pár čtenářů, kteří sem zavítají.

Podívejte se na vše, co napsal Sborez

Jedna odpověď k “Novinky.cz a odkazy v článcích”

  1. Krabath Píše:

    Čabasínko. Na Novinky.cz taky chodím, občas se tam i inspiruju a je pravda, že pod odkazama nejsou reklamy, což je super.

    Souhlas?: Thumb up 0 Thumb down 0

    [Odpověď]

Máš na tohle názor? Vyjádři se.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat